Vitajte v mojom foto svete.


Som Zuzka.


Svadobná a rodinná fotografka. Odkedy si pamätám, zaznamenávala som dôležité udalosti a tvrdila som, že si raz kúpim vlastný foťák. Vtedy som však ešte netušila, že tých foťákov vystriedam viac, s fotením nebudem vedieť prestať a budem to robiť takmer každý deň.

Prvú svadbu som nafotila v roku 2016 a odvtedy ich mám za sebou už viac ako 100. Svadby sa stali mojou srdcovou záležitosťou, no krátko pred narodením synčeka som si otvorila i fotoateliér v Strečne, kde Vás rada privítam na novorodeneckom, tehotenskom či rodinnom fotení. Pôsobím na celom Slovensku a rada za/ s Vami vycestujem kdekoľvek.


Pokiaľ práve nefotím alebo neupravujem fotky, venujem sa svojmu manželovi a synovi. Rada cestujem, chodím na turistiku (aj keď nie som z tých najvýkonnejších:D), pečiem pavlovky, čítam, pijem mätový čaj, nealko mojito alebo jem palacinky.

Ak si beriete cudzinca, možno Vás poteší, že hovorím plynule anglicky a rusky. Som vyštudovaný pedagóg, čo sa prejavuje hlavne pri organizácii spoločnej fotky "pred kostolom" :D. Častokrát sa mi práve vtedy smejú, že mám profesionálnu deformáciu. Milujem sarkazmus, no nemusíte sa báť, viem, kedy si ho môžem dovoliť :).


Na každom fotení sa snažím naladiť s Vami na jednu vlnu, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie a snažím sa nebyť len fotografom, ale aj Vašim spoločníkom a človekom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. A ak máte partnera, ktorý má strach z fotenia, nemusíte sa báť, z fotenia odídete všetci spokojní :). Bude mi cťou zachytiť Váš príbeh, emócie a vzácne momenty kdekoľvek vo svete alebo v mojom ateliéri v Strečne. Sľubujem, že sa spolu zasmejeme a vytvoríme Vám krásne spomienky, ktoré nevyblednú.Teším sa na naše stretnutie!
"Dobrá fotografia je o hĺbke pocitu, nie o hĺbke ostrosti."

Peter AdamsRecenzie

1 / 8

Dominika & Róbert

Ahoj moja. No kde začať, tak asi od prvého dojmu, obal v ktorom tom došlo 10/10, veľmi elegantné, nežné fakt krásne! Aj ten USB má zničil 😍
Tie portréty vyšli fakt krásne, mám tam veľa obľúbencov - najmä tie čiernobiele zblízka, tie sú wau! 🔥 potom som pozerala všetky na počítači a veľmi pekné svetlo je v nich a také teplé farby, maximálna spokojnosť, sme tam fešáci 😅Takže Zuzka, veľmi som rada, že som ti zverila zvečniť náš veľký deň, spomienky budú krásne na cely život Držím palce aj ďalej Zuzik ❤️