FAQ

Aké ponúkaš balíčky?

Najčastejšie fotím celý svadobný deň (t.j. od príprav až po začepčenie), no ponúkam aj kratšiu alternatívu (od odobierky do 21:00). Ak však máte akúkoľvek inú predstavu, nebránim sa a rada Vám vytvorím ponuku "na mieru", stačí ma kontaktovať.

Nie sme fotogenickí... Budeš nás pózovať?

Naozaj sa nie je čoho báť. Milujem prirodzené fotky a emóciu vo fotke. Počas fotenia portrétov Vás usmerním a urobím všetko pre to, aby ste také mali aj Vy. Samozrejme, vždy robíme aj nejaké pózovačky, fotím detaily. Ak ste však typ ľudí, ktorí sa pri fotení necítia komfortne a potrebujú poradiť, nemusíte sa báť :). Som tu aj pre to, aby Vám pomohla a aby ste sa vo finále cítili komfortne a milovali svoje finálne fotky.
Počas príprav, odobierky, obradu či zábavy som väčšinou skrytý pozorovateľ, ktorý do priebehu takmer nezasahuje alebo zasahuje len minimálne :)

Odkiaľ si?

Žijem v Strečne, no rada za Vami prídem kamkoľvek.

Aká je cena svadobného fotenia?

Cena za fotenie svadobného dňa sa líši v závislosti od veľkosti "balíčka" a pohybuje sa v rozmedzí 600€ - 890€. Iba portrétne fotenie alebo fotenie s obradom a skupinovými fotkami naceňujem individuálne. Rada Vám zašlem cenník s detailnou ponukou.

Mám inú otázku...

Neváhajte ma kontaktovať, rada odpoviem.

Čo hovoríš na fotenie portrétov v iný deň?

Áno, Áno, Áno! Tisíckrát áno! Ak máte možnosť, poďme do toho! Poďme na Vaše obľúbené miesto, na západ slnka, na hory, k moru... Kdekoľvek!

Ako upravuješ fotky?

Vaše fotky budú upravené spôsobom, ktorý vidíte v mojom portfóliu. Preto je dôležité, aby Vám moja úprava a štýl fotiek vyhovovali.

Urobíš nám aj krátke video?

Video Vám bohužiaľ neurobím, špecializujem sa iba na fotografiu a sústredím sa na to, aby som zachytila všetky Vaše vzácne momenty. Rada Vám však odporúčim šikovných kolegov.

Koľko fotiek dostaneme? V akej budú forme?

Celkový počet výsledných upravených fotografií závisí od počtu svadobných hostí, od
dobrej zábavy, ale i od času vyhradeného na fotografovanie portrétov.
Odovzdávam všetky vydarené fotografie vo formáte JPG, výber fotografií je na mne. Všetky
odovzdané fotografie prejdú farebnou úpravou. Neupravené fotografie (tie, ktoré
neprešli výberom) nikdy neposkytujem.
V závislosti od balíčka dostanete aj niekoľko vytlačených fotografií. Výber tlačených fotografií je taktiež na mne.